DOSTAWCA KLEJÓW I TAŚM KLEJĄCYCH 3M - O NAS

Firma Handlowo-Usługowa TAŚMA to znany dostawca taśm i klejów przemysłowych oraz materiałów ściernych. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się Krakowie, a początki naszej działalności na rynku sięgają 1995 roku. Od tego czasu firma jest Oficjalnym Dystrybutorem 3M – amerykańskiego lidera klejowych systemów przemysłowych.

Bogaty asortyment taśm i klejów

Na naszą ofertę sprzedażową składają się m.in. taśmy klejące Scotch oraz kleje 3M, które można stosować praktycznie w każdej dziedzinie przemysłu. Sprzedajemy wysokiej jakości taśmy 3M, kleje przemysłowe oraz całą gamę folii pęcherzykowych i stretch, znajdujących zastosowanie przy pakowaniu i zabezpieczaniu towarów.  Uzupełnieniem asortymentu są taśmy dwustronnie klejące piankowe i taśmy z nadrukiem firmowym. Ostatnio dokonaliśmy zakupu profesjonalnej maszyny do konwertingu i oferujemy Państwu wszystkie taśmy w dowolnej szerokości.


Profesjonalne doradztwo

Wszyscy klienci mogą liczyć na profesjonalną i życzliwą obsługę – od prezentacji towaru, poprzez przeprowadzanie prób z wybranymi taśmami i klejami, aż doradztwo przy wyborze optymalnego produktu. Staramy się spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów. Wysokie standardy obsługi przekładają się na dobrą renomę naszej firmy, która jest kojarzona z wysoką kompetencją, terminowością, a także pełnym profesjonalizmem.


Nowoczesne technologie

Wysokie standardy obsługi przekładają się na dobrą renomę naszej firmy. Śledzimy zmieniające się trendy na rynku i na bieżąco wdrażamy nowe technologie – wszystko po to, by zapewnić Państwu dostęp do materiałów klejących, które usprawniają pracę.


W ofercie znajdą Państwo tylko innowacyjne produkty, w tym najwyższej jakości taśmy samoprzylepne oraz materiały ścierne. Pomogą rozwiązać problemy natury technicznej, korzystnie wpłyną na efektywność i wydajność produkcji, podniosą komfort pracy, a także przyczynią się do obniżenia kosztów wytwarzania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami oraz do współpracy!


tel. 721-80-60-80

tel. 724-25-15-10

Sprzedaż prowadzimy wyłącznie na faktury VAT.


Tniemy Taśmy !


na każdy wymiarNew Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password